יצחק 14.03.21 רישוי נשקים

כל היתרונות של מצלמה לאופנוע

מי שנוסע בכבישי ישראל או במסלולים אשר נמצאים בשטחים פתוחים, יכול לשים לב שישנם רוכבי אופנועים, אשר התקינו על הקסדה שלהם מצלמות. אלו משרתות אותם לצרכים שונים ומגוונים. המצלמות הפכו להיות גאדג'ט פופולארי מאוד בקרב רוכבי אופנועים בכל הגילאים, מכל הסוגים.

הרעיון של מצלמה לאופנוע הוא מאוד פשוט. מדובר על אביזר שעובד על בטרייה נטענת, מחברים אותה לקסדה בצורה חזקה או מציבים אותה בחלק הקדמי של האופנוע, היא כוללת בתוכה כרטיס זיכרון אשר מכיל את כל הצילומים והסרטונים שמכינים בזמן הרכיבה, וניתן להפעיל אותה במשך זמן ממושך, או לפרקים על פי הצורך.

כיצד רוכשים מצלמה בצורה נכונה

רכישת מצלמה לאופנוע היא דבר יחסית פשוט היום, זאת בהנחה ולומדים על המוצר ויודעים מה צריך לחפש ומה צריך לבדוק לפני שמשלמים על המוצר וקונים אותו. מאחר ויש לא מעט אופציות, רצוי לדעת כיצד מחליטים מה לקנות ואיזו מצלמה עדיפה לשימוש בשטח או בכביש.

בעיקרון, הנקודות העיקריות שצריך להתייחס אליהן הן, איכות הצילום, סוג כרטיס זיכרון ומה הגודל שלו, כמה זמן המצלמה יכולה לפעול אחרי שמטעינים אותה, כיצד מחברים אותה לקסדה או לאופנוע, וכן עד כמה היא עמידה וחזקה, בפרט ברכיבה מהירה על הכביש או ברכיבה לא סדירה בשטח.

רצוי מאוד לקנות מצלמה של חברה שמכירים, רצוי גם ללמוד על סוגי המצלמות השונים ובכלל על הנושא של צילום בזמן רכיבה. ככל שמקבלים יותר מידע בנושא, כך השימוש יהיה קל יותר ואיכות התמונות והסרטונים שנוכל להפיק מהמצלמה, יהיו ברמה הרבה יותר גבוהה.

מה היתרונות של מצלמה כזו?

על פניו אנחנו יכולים להבין את היתרונות של שימוש במצלמה לאופנוע. כמו כל מצלמה אחרת, הרי שהיא מספקת לנו תיעוד בזמן אמת מהשטח. אך במקרה של מצלמה לאופנוע, כמו במצלמות רכב, יש בכך יתרונות שונים שצריך להתייחס אליהם.

למשל, יתרון אחד בולט הוא, היכולת שלנו לצלם את מה שקורה בכביש, כך שאם חס וחלילה אנחנו מעורבים בתאונה או שהמשטרה עוצרת אותנו מסיבה כזו או אחרת, אז יש לנו תיעוד מה התרחש באמת, ונוכל להשתמש בזה בבית משפט.

יתרון שני בולט, אנחנו יכולים לתעד את הנסיעה שלנו ולהפוך אותה לסרט או סרטון. למשל, אם אנחנו בוחרים לרכב בשטחים ייחודים, עם נוף מרהיב או מסלולים מסוכנים, כפי שלא מעט רוכבי שטח נוהגים לעשות.

איפה אפשר לקנות מצלמה לאופנוע

בעיקרון, אנחנו יכולים למצוא היום מצלמות מסוג זה, בלא מעט מקומות, כמו למשל, חנויות שמוכרות ציוד לרכבים ואופנועים, חנויות צילום, חנויות אלקטרוניקה, חנויות מחשבים ועוד. כמו כן, אנחנו יכולים להזמין מצלמות דרך אתרי אינטרנט, אתרים מקומיים וכן אתרים בינלאומיים שמציעים לנו מצלמות מסוגים שונים במחירים מגוונים.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים:

Comments

comments