יצחק 11.09.19 תאונות דרכים

להיעזר בעורך דין תעבורה

אחת השאלות שלא מעט אנשים שואלים את עצמם היא, האם נכון לקחת עורך דין תעבורה במקרה והם ביצעו עבירת תנועה כזו או אחרת. זה נכון בפרט, אם מדובר במקרים פשוטים. 

במקרים חמורים, אז מן הסתם, יהיה נכון להיעזר בעורך דין תעבורה. בטח אם מדובר על מקרים כמו, נהיגה תחת שכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, מקרים של תאונות, פגיעה באנשים, ברכוש, אלה דברים בסיסיים, דברים שמחייבים להיעזר בעורך דין.

במקרים קלים זה משהו אחר. שכן כאן אנחנו עלולים לחשוב, שאין צורך בעורך דין, אין צורך במישהו שייצג אותנו. על פניו, אנחנו יכולים לעשות את זה לבד. לכן, עולה שאלה, האם אנחנו צריכים להיעזר בעורך דין תעבורה במקרים כאלה או שאנחנו יכולים לחסוך את ההוצאות השונות ופשוט לייצג את עצמנו בכל עניין, בכל דיון, נייצר את מה שנדרש על מנת שנוכל להוציא אותנו זכאים במשפט. 

לפני שנסביר מדוע נכון כן להיעזר בעורך דין, צריך לומר, מדובר בתהליך לא פשוט, שכן אנחנו צריכים למצוא שאנחנו באמת יכולים לסמוך עליו, מישהו מקצועי שאנחנו מאמינים שהוא יישרת את האינטרס שלנו בצורה הטובה ביותר. 

מדוע אנחנו צריכים להיעזר בעורך דין

ההסבר לכך פשוט, אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת לאן זה יגיע, אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת מול מה אנחנו מתמודדים וכיצד זה יכול להשפיע עלינו. לכן, מוטב לקחת עורך דין תעבורה שידע לייצג אותנו בצורה נכונה. 

זה לא מבטיח בהכרח שאנחנו נצא זכאים, זה בטח לא מבטיח שנצא מזה חלק לגמרי, אך זה כן מבטיח שנוכל לעמוד מול המשטרה או מול בית המשפט, לייצג את האינטרס שלנו בצורה הטובה ביותר ולקבל שירות מקצועי ונכון, על מנת שלא נצטרך להתמודד עם השלכות הרבה יותר רציניות. 

כמו כן, אנחנו צריכים לזכור, אם אנחנו מחליטים לשכור עורך דין מקצועי, דברים שאנחנו לא מבינים, לא יודעים, יהיו בידיים של איש מקצוע שידאג לאינטרס שלנו, מישהו שאנחנו באמת יכולים לסמוך עליו, שייצג אותנו בצורה נכונה.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים:

Comments

comments

עורך דין פלילי