יצחק 11.12.19 תביעת דיבה

משרד עורכי דין פלילי – החשיבות בבחירה הנכונה

המשפט במדינת ישראל מחולק לשני סוגים עיקריים, המשפט ההאזרחי והמשפט הפלילי. המשפט האזרחי הוא בין אדם לאדם, אדם לחברה או חברה לחברה. המשפט הפלילי מבוסס על תביעות של המדינה, דרך פרקליטות המדינה כנגד פרטים, חברות או גופים, בעניינים בהם המדינה מחליטה שיש עניין ציבורי לעצם המשפט.

כך למשל, המשפט הפלילי מתייחס לעבירות כגון, רצח,אלימות, מין, סמים, הונאה, גניבות, עבירות צווארון לבן ועוד. המדינה מיוצגת במשפט זה על ידי עורכי דין מטעם הפרקליטות, לעומת זאת הצד הנתבע מיוצג על משרד עורכי דין פלילי אשר נשכר על ידיו. אותו משרד מעסיק עורכי דין שמתמחים בדין הפלילי. מי שאין לו אפשרות לשכור עורך דין בתשלום, יכול לקבל ייצוג בחינם על ידי הסנגוריה הציבורית.

ישנה חשיבות רבה בשכירת שירותיו של משרד עורכי דין פלילי, בין אם זה מעצם העובדה שרק כך אפשר לקבל ייצוג משפטי הולם לפני ובזמן המשפט, ובין אם זה מעצם העובדה שכך הנתבע יכול להתהוות ביחד עם עורכי דינו את הדרך בה תתנהל ההגנה עליו בצורה אופטימלית, זאת על מנת לאפשר לו לצאת זכאי, במידת האפשר.

מדוע חשוב לבחור נכון

כשניגשים לבחור משרד עורכי דין פלילי, צריך לזכור את מה שעומד על הפרק. לא מדובר פה בהליך משפטי, אפילו אם זה הליך סטנדרטי, פשוט, הליך על נושא פעוט שהעונש עליו הוא לא קשה בהכרח.  אלא יש לקחת בחשבון, את המשמעות שמעבר. עצם זה שאם יש הרשעה, הדבר נרשם, הדבר הופך רשמי, וזה יכול להשפיע על הנתבע בצורות שונות, כולל באפשרות להשיג עבודה או לקבל קידום במקום בו הוא עובד.

משרד עורכי דין יכול לעזור בהיבט זה בצורות שונות, יש לכך השפעה משמעותית, ארוכת טווח על חייו של הנתבע. בוודאי אם מדובר בעבירות ובמקרים שזוכים לחשיפה תקשורתית רחבה. דבר שיכול להשפיע עליו בצורות שונות, כולל בכל מה שקשור לחיי חברה ומעבר לכך. משרד טוב יכול למנוע כל אפשרות כזו, אם הוא פועל נכון ובזמן עבורו.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים:

Comments

comments

עורך דין פלילי